profesjonalnie

Wycenimy Twoją nieruchomość

Podstawowym zakresem działalności naszej firmy jest także wycena nieruchomości oraz szeroko rozumiane doradztwo na rynku nieruchomości. Wykonujemy wyceny domów, lokali użytkowych i mieszkalnych, niezabudowanych działek, nieruchomości komercyjnych oraz wyceny służebności przesyłu dla inwestycji liniowych na terenie całego kraju.


Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni, w tym: banki, instytucje finansowe, kancelarie prawne, sądy, komornicy, przedsiębiorstwa, organy administracji rządowej i samorządowej , deweloperzy oraz inwestorzy prywatni.


Jesteśmy na liście akredytowanej Związku Banków Polskich, co zapewnia naszym operatom szacunkowym dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności akceptację we wszystkich bankach działających na terenie Polski. Jesteśmy również członkiem Stowarzyszenia Instytut Monitoringu i Analiz Rynku Nieruchomości Silesia, co zapewnia nam dostęp do najbardziej aktualnych danych o sytuacji panującej na rynku nieruchomości oraz rzetelnych danych transakcyjnych.


Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz szerokim kontaktom ze specjalistami z branży nieruchomości, gwarantujemy naszym Klientom terminowe, profesjonalne i solidne usługi przy zachowaniu konkurencyjności cen. Z najwyższą starannością wycenimy zarówno działkę rolną, jak i również duży obiekt komercyjny. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie rozwiązujemy problem w najbardziej optymalny sposób, z korzyścią dla obu stron. W trosce o czas naszych Klientów załatwiamy wszystkie formalności, a Klient otrzymuje gotowe opracowanie, nie wychodząc z domu czy biura.


Przy projektach interdyscyplinarnych wymagających dodatkowej specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny, współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danej branży. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym doradcą. Wykonując zawód zaufania publicznego zawsze szanujemy prawo Klienta do poufności. Stosując podstawowe zasady etyki zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Opracowania wykonujemy w języku polskim, jednak na życzenie Klienta możemy dodatkowo przygotować opracowania w dowolnym języku obcym. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawarte z firmą PZU S.A.

Image

Nasze oddziały

Filia Kraków:
ul. Garncarska 6, 31-115 Kraków

(+48) 535503095

Filia Malaga:
Avda del Mediterraneo 186
9730 Rincón de la Victoria, Malaga

(+34) 951812930

(+34) 678138579

(+34) 695251345